Sport

Novak: Jedan od najvećih mečeva koje smo Rafa i ja odigrali u Parizu

Nakon spektakularnog meča i pobede nad Rafom Nadalom u polufinalu Rolan Garosa, Novak Đoković je ocenio da je ovo bio jedan od njihovih najboljih duela u Parizu.
Novak Đoković (Foto EPA)

Đoković je u spektakularnom meču, posle preokreta, savladao Rafu Nadala i plasirao se u finale Rolan Garosa.

"Neverovatan meč. Zadovoljstvo je igrati sa Rafom, pogotovo ovakav meč. Ovo je jedan od najvećih mečeva koje smo igrali u Parizu", rekao je Novak nakon meča i zahvalio navijačima na sjajnoj atmosferi.

Novak će u finalu Rolan Garosa igrati protiv Stefanosa Cicipasa, koji je u pet setova savladao Aleksandra Zvereva.

Ostale vesti

Prvog dana na Olimpijskim igrama dve medalje za Srbiju
Srbija je prvog dana na Olimpijskim igrama osvojila dve medalje, srebrnu u streljaštvu i bronzanu u tekvondu.
  • 24.07.2021
Zlatna medalja za kosovsku džudiskinju na Olimpijskim igrama

Džudiskinja Distrija Krasnići osvojila je u Tokiju zlatnu olimpijsku medalju za Kosovo u kategoriji do 48 kilograma, prenosi Koha.

Pavić osvojio teniski turnir „Rilindja open 2021“
Mladi teniser iz Novog Brda Filip Pavić pobedio je u finalu turnira „Rilindja open 2021“.
  • 16.07.2021
Nikola Rađen: Svako dete zaslužuje da se bavi sportom

Proslavljeni srpski vaterpolista Nikola Rađen došao je ponovo u Gračanicu. Ovoga puta sa timom saradnika koji će zajedno sa njim u narednih pet dana voditi "Školu plivanja i vaterpola".

• 15.07.2021
Đoković na Vimbldonu osvojio 20. grend slem!
Novak Đoković je dvadesetostruki grend slem šampion! Srpski teniser je osvojio titulu na Vimbldonu pošto je u finalu najelitnijeg turnira savladao Italijana Matea Beretinija 6:7 (4), 6:4, 6:4, 6:3.
  • 11.07.2021
Vučić sportistkinjama: Slobodno se takmičite protiv reprezentativki Kosova na OI

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je sportiste i članove Olimpijskog tima Srbije koji će nastupati na igrama u Tokiju i poručio džudistkinjama i tekvondistkinjama da slobodno nastupaju protov takmičarki sa Kosova.