Vesti
Sport

Mitrovčani osvojili Kup Zapadne Srbije

Odbojkaši  OK "Kosovska Mitrovica" osvojili su Kup Zapadne Srbije pošto su sinoć savladali OK “Metalac - Takovo” sa 3:0.
OK Kosovska Mitrovica (Foto Kontakt plus)

Pobedom u Gornjem Milanovcu i osvajanjem Kupa Zapadne Srbije, odbojkaši Kosovske Mitrovice izborili su mesto u završnici Kupa Srbije.

U prethodnim rundama kupa, OK "Kosovska Mitrovica" savladao je bez izgubljenog seta OK "FAP" iz Prijepolja i OK "Napredak" iz Kruševca.

Ostale vesti

Jokić i Dončić u prvoj petorci NBA lige
Među pet najboljih igrača NBA lige ove sezone su čak tri igrača iz Evrope. U najboljoj petorci lige su Nikola Jokić, Luka Dončić, Janis Adetokunbo, kao i dva Amerikanca, Devin Buker i Džejson Tejtum.
  • 25.05.2022
Osamnaesti memorijalni turnir ’’Dimitrije Popović’’
Osamnaesti memorijalni turnir „Igrajmo za budućnost, pamtimo Dimitrija“ koji se održava u znak sećanja na ubijenog Dimitrija Popovića iz Gračanice ove godine igraće se od 1. do 5. juna.
  • 24.05.2022
KBK „028“ osvojio šest medalja na državnom prvenstvu u Boru
Ukupno šest medalja osvojili su borci Kik boks kluba „028“ na Državnom prvenstvu održanom u Boru.
  • 22.05.2022
Bojan Kostić iz Sočanice istrčao Beogradski maraton

Na 35. Beogradskom maratonu među takmičarima iz 70 zemalja našla su se i četiri mladića iz Leposavića i jedan iz Sočanice.

• 16.05.2022
Stevan Milentijević iz Sočanice pobednik auto moto takmičenja u Mostaru
Na pomoćnoj pisti aerodroma u Mostaru, održan je “Auto moto Street Show”, događaj pun adrenalina, ljubitelja brzine i besnih mašina, a zapažen rezultat ostvario je Stevan Milentijević iz Sočanice, koji je pobedio u takmičenju regije Balkan za zadnji pogon (Pro RWD).
Đoković osvojio Rim
Najbolji teniser sveta Novak Đoković osvojio je titulu na Mastersu u Rimu, pošto je danas u finalu ubedljivo savladao Grka Stefanosa Cicipasa 6:0, 7:6 (7:5).