Vesti
Sport

Kik-boks klub “Kosovska Mitrovica” osvojio 8 medalja u Aleksincu

Na prvenstvu Centralne Srbije, održanom u Aleksincu, takmičari kik-boks kluba “Kosovska Mitrovica” osvojili su 8 medalja - četiri zlatne, tri srebrne i jednu bronzanu. Jovanu Smiliću dodeljen pehar kao najboljem senioru u A klasi.
Takmičari kik-boks kluba (Foto KBK "Kosovska Mitrovica")

U kategoriji do 81 kilograma, zlatom se okitio Petar Simonović, dok je u kategoriji do 54 kilograma najsjajnije odličje pripalo Vasiliju Jovanoviću.

U kategoriji do 67 kilograma, prvo mesto zauzeo je Lazar Vuksanović, saopštio je Kontakt Plus radiju trener kluba Milun Milenković.

Srebro su osvojili Igor Milošević u kategoriji do 67kg, kao i Mihajlo Dimitrijević i Pavle Maslaković u kategoriji do 63,5 kg.

Bronzanu medalju osvojio je Strahinja Stojanović, u kategoriji do 63,5 kilograma.

Ostale vesti

U Prištini i Tirani spremaju zajedničku košarkašku ligu
Kosovska i košarakaška federacija Albanije pripremaju organizovanje zajedničke takmičarske lige, koja bi prema planovima u Prištini trebalo da startuje na jesen.
  • 08.05.2020
Fizička aktivnost je neophodna i za vreme izolacije u kojoj se nalazimo zbog epidemije koronavirusa. Sportski stručnjaci tvrde da se trening može prilagoditi kućnim uslovima, te da je to idealan način za oslobađanje od stresa i napetosti, ali i poboljšanje kvaliteta života.
  • 16.04.2020
Preminuo Radomir Antić
Legendarni srpski trener Radomir Antić preminuo je u 72. godini, objavio je njegov bivši klub Atletiko Madrid.
  • 06.04.2020
Gračanica: Kik boks klub “Panišer” niže medalje
Kik boks klub “Panišer” u Gračanici postoji od 2016. godine. Iako radi u skromnim uslovima, ovaj klub beleži zapažene rezultate. Na Prvenstvu Centralne Srbije u Aleksincu članovi “Panišera” su osvojili dve zlatne i jednu srebrnu medalju.
  • 06.03.2020
“Fudbalski timovi na Kosovu otvoreni za dobre sportiste”
Sportski direktor Fudbalskog kluba Fljamurtari u Prištini Arbnor Morina najavio je u emisiji “Slobodno srpski” da bi se uskoro mogao odigrati Međunarodni fudbalski turnir u Prištini, u čast preminulog Fadilja Vokrija, na kojem bi učestvovali neki od klubova u kojima je Vokri igrao, među kojima je i Fudbalski klub Partizan iz Beograda.
  • 02.03.2020
Gračanica: Odigrana prva zvanična odbojkaška utakmica za seniorke
Sinoć je u Gračanici odigrana odbojkaška utakmica za seniorke između domaćih odbojkašica OК „Vidovdan“ i gostujućih odbojkašica OК „Radan“ iz Lebana. Pobedu je odnela domaća ekipa rezultatom 3:0 u setovima.