Vesti
Sport

Čupka zlatna i na Balkanskom kupu

Reprezentativka Srbije u kik boksu iz Severne Mitrovice, posle osvajanja evropskog trona nastavlja da niže uspehe, a dominaciju je potvrdila novom zlatnom medaljom sa Balkanskog kupa koji je tokom vikenda održan u Nišu.

Na turniru u Nišu učestvovali su klubovi iz 10 zemalja.

Ispred kik boks kluba "028" na ovom takmičenju odličja su osvojili Natalija Savić – Čupka, koja je osvojila zlatnu medalju i pehar za najbolju juniorku turnira, dok je Luka Lazarević osvojio bronzu u disciplini "kick light".

Ovim turnirom kik boks klub "028" iz Severne Mitrovice završio je takmičarsku godinu koja je bila jako uspešna.

Sledi mali predah za takmičare, oporavak od povreda koje su borce pratile tokom naporne sezone i priprema za izazove koji ih očekuju u narednom periodu.

Natalija Savić se krajem avgusta okitila i titulom šampiona Evrope i na Evropskom juniorskom prvenstvu u Mađarskoj, gde je u finalnoj borbi ubedljivo pobedila takmičarku iz Rusije.

Ostale vesti

Difovci bronzani na prvenstvu Srbije
Fudbaleri OFK Dif iz Kosovske Mitrovice, 2009. godište, osvojili su bronzanu medalju na finalnom turniru Mini-maksi lige u Jagodini.
  • 25.10.2020
Karatisti iz Zvečana osvojili četiri medalje na Kupu Srbije
Takmičari karate kluba Zvečan osvojili su četiri medalje na Kupu srbije za poletarce, pionire i nade u katama i borbama, održanom proteklog vikenda u Kragujevcu.
  • 19.10.2020
Gračanica: Nakon 20 godina održano fudbalsko takmičenje najmlađih

Prvi put nakon 20 godina u Gračanici je održano treće kolo fudbalskog prvenstva u kategoriji pionira i petlića. Prvenstvo je odigrano na sportskom kompleksu "Dragan Džajić" u Gračanici, a organizovao ga je Fudbalski savez Кosova i Metohije.

• 17.10.2020
Čupka ponovo donela zlato sa državnog prvenstva Srbije
Aktuelna svetska i evropska juniorska prvakinja u kik-boksu, Mitrovčanka Natalija Savić Čupka, osvojila je zlato na državnom prvenstvu Srbije u disciplini "low kick" +70 kg.
  • 13.10.2020
Đoković osvojio masters u Rimu
Novak Đoković je savladao Dijega Švarcmana u finalu mastersa u Rimu sa 2:0 (7:5, 6:3) i peti put osvojio turnir u prestonici Italije.