Čupka zlatna i na Balkanskom kupu

Reprezentativka Srbije u kik boksu iz Severne Mitrovice, posle osvajanja evropskog trona nastavlja da niže uspehe, a dominaciju je potvrdila novom zlatnom medaljom sa Balkanskog kupa koji je tokom vikenda održan u Nišu.

Podeli ovaj članak sa:

Na turniru u Nišu učestvovali su klubovi iz 10 zemalja.

Ispred kik boks kluba "028" na ovom takmičenju odličja su osvojili Natalija Savić – Čupka, koja je osvojila zlatnu medalju i pehar za najbolju juniorku turnira, dok je Luka Lazarević osvojio bronzu u disciplini "kick light".

Ovim turnirom kik boks klub "028" iz Severne Mitrovice završio je takmičarsku godinu koja je bila jako uspešna.

Sledi mali predah za takmičare, oporavak od povreda koje su borce pratile tokom naporne sezone i priprema za izazove koji ih očekuju u narednom periodu.

Natalija Savić se krajem avgusta okitila i titulom šampiona Evrope i na Evropskom juniorskom prvenstvu u Mađarskoj, gde je u finalnoj borbi ubedljivo pobedila takmičarku iz Rusije.