Vesti
Sport

Đoković godinu završava kao broj 1

Srpski teniser Novak Đoković 2018. godinu završiće na prvom mestu ATP liste, pošto je Španac Rafael Nadal danas odustao od Završnog masters turnira u Londonu.
Novak Đoković (Foto Anadolija)

Nadal je danas u Madridu operisao desni ručni zglob, zbog čega će propustiti učešće na mastersu u Londonu, koji počinje u nedelju. Njegovo mesto zauzeće Džon Izner.

Španac od polufinala Ju-Es opena nije nastupao upravo zbog povrede, a Đoković se na danas objavljenoj ATP rang-listi ponovo našao na prvom mestu.

Ostale vesti

Srbin dobio poziv za fudbalsku reprezentaciju Kosova
Mladi fudbaler Ilija Ivić iz Kišnice kod Gračanice dobio je poziv da igra u reprezentaciji Kosova, prenose prištinski mediji.
  • 20.02.2020
Novak Đoković vladar Australian opena
Novak Đoković osmi put je osvojio Otvoreno prvenstvo Australije. Nakon ovog meća ponovo se vraća na mesto broj jedan.
  • 02.02.2020
Jovan Denović pobednik Atletskog mitinga u Beogradu
Jovan Denović, član mitrovičkog atletskog kluba "Trepča”, osvojio je zlatnu medalju u trci na 800 metara, na Atletskom mitingu u Beogradu, sa vremenom 2:00.
  • 28.01.2020
Dodeljena priznanja i nagrade najuspešnijim sportistima i učenicima
Na sportskom kompleksu Dragan Džajić u Gračanici održana je ceremonija dodele priznanja i sportskih nagrad za najuspešnije učenike i sportiste.
  • 25.01.2020
Kosovski ambasador Đokoviću: Ostaješ balkanski nacionalista i šovinista
Ambasador Kosova u Bugarskoj Edon Cana komentarisao je na Tviteru način na koji su srpski teniseri proslavili pobedu na ATP kupu u Australiji.
  • 13.01.2020
Srbija osvojila ATP kup
Teniska reprezentacija Srbije osvojila je premijerno izdanje ATP kupa. Srbija je u velikom finalu u Sidneju savladala Španiju rezultatom 2-1 u pobedama. Odlučujući trijumf ostvarili su Novak Đoković i Viktor Troicki u dublu, pobedivši Felisijana Lopeza i Pabla Karenja Bustu sa 6:3, 6:4.