Vesti
Sport

Mitrovački karatisti osvojili devet medalja u Beogradu

Na karate turniru "Nippon top ten -Trofej Voždovca" održanom minulog vikenda u Beogradu, karatisti Omladinskog kluba "Kosovska Mitrovica" osvojili su 4 zlatne, 1 srebrnu i 4 bronzane medalje.
Mitrovački karatisti (Foto OKK Mitrovica)

Prema rečima učesnika, ovo takmičenje u karateu bilo je interaktivno, sa bogato osmišljenim programom.

Na veliko zadovoljstvo mališana, ovu sportsku manifestaciju upriličilo je i druženje sa Deda Mrazom, nakon čega je održan kratak seminar i humanitarna akcija, saopšteno je Kontakt Plus radiju iz Omladinskog karate kluba.

Kao i svake godine, tako i ove, akcenat je stavljen na srpsko-japansko prijateljstvo, koje se u karate svetu veoma neguje.

Sve u svemu jedno lepo iskustvo za nase takmicare koje je obelezilo kraj ove sezone.

Ostale vesti

Difovci bronzani na prvenstvu Srbije
Fudbaleri OFK Dif iz Kosovske Mitrovice, 2009. godište, osvojili su bronzanu medalju na finalnom turniru Mini-maksi lige u Jagodini.
  • 25.10.2020
Karatisti iz Zvečana osvojili četiri medalje na Kupu Srbije
Takmičari karate kluba Zvečan osvojili su četiri medalje na Kupu srbije za poletarce, pionire i nade u katama i borbama, održanom proteklog vikenda u Kragujevcu.
  • 19.10.2020
Gračanica: Nakon 20 godina održano fudbalsko takmičenje najmlađih

Prvi put nakon 20 godina u Gračanici je održano treće kolo fudbalskog prvenstva u kategoriji pionira i petlića. Prvenstvo je odigrano na sportskom kompleksu "Dragan Džajić" u Gračanici, a organizovao ga je Fudbalski savez Кosova i Metohije.

• 17.10.2020
Čupka ponovo donela zlato sa državnog prvenstva Srbije
Aktuelna svetska i evropska juniorska prvakinja u kik-boksu, Mitrovčanka Natalija Savić Čupka, osvojila je zlato na državnom prvenstvu Srbije u disciplini "low kick" +70 kg.
  • 13.10.2020
Đoković osvojio masters u Rimu
Novak Đoković je savladao Dijega Švarcmana u finalu mastersa u Rimu sa 2:0 (7:5, 6:3) i peti put osvojio turnir u prestonici Italije.